UŽITEČNÉ TIPY A RADY? SLEDUJTE CENTRUM NUTRIČNÍ PÉČE NA FACEBOOKU!

Objednejte se online
Objednejte se online

Psychologická péče

Cítíte se v psychické nepohodě, snažíte se o změnu která se nedaří, nebo se jen zajímáte o osobní rozvoj? Pomáháme zorientovat se v náročných životních situacích, provázíme na cestě za sebepoznáním, řešíme některé psychické obtíže nebo poskytujeme podporu somaticky nemocným. Spolupráce s psychologem může mít podobu jednorázové či několika setkání, které vás nasměrují k řešení nebo formu pravidelných konzultací.
informace
Konzultace nebo spolupráce s psychologem vám může pomoci vyrovnat se s náhlým stresem, ale i dlouhodobým problémem nebo nastavením změn směrem k osobnímu růstu. Pomáhá nalezení příčin vašich obtíží a jejich porozumění. Navštěvují nás klienti s různými tématy od problémů ve vztazích či rodině až po úzkosti, deprese, ale třeba i sportovci, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál. V jedinečném konceptu propojení s nutriční péčí jsme podporou i v redukci hmotnosti či prevenci onemocnění.
Redukce hmotnosti
Zdravé hubnutí je komplexní proces a porozumět svým emocím a jídelnímu chování bývá klíčovým momentem vedoucím k trvalé změně. Máme zkušenosti s obézními klienty, které podporujeme v motivaci k redukci hmotnosti. Prioritou pro nás ale stále jsou individuální potřeby klienta a rozhodně se v rámci spolupráce neomezujeme na redukční snahy.
Onemocnění
Provedeme klienta procesem smíření se s přítomností diagnózy, případně pomůžeme klientovi sdělit tuto skutečnost blízkým. Zároveň máme zkušenosti s pacienty s diabetem, kardiologickými a dalšími problémy, které snižují kvalitu života.
Prevence
Spolupráce s psychologem nemusí mít svůj konkrétní důvod či zakázku. Pokud máte pocit, že by vám konzultace mohla pomoci, případně chcete pomoct nalézt východisko z vaší aktuální situace, není důvod váhat. Dopřejte si péči o svou duševní stránku, která si ji zaslouží stejně, jako ta fyzická.
odborníci

Náš tým odborníků

Mgr. Judita Konečná

psycholožka

Objednejte se online v pohodlí
na diagnostiku

Kontakt

Kontaktujte nás

Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi

Centrum nutriční péče je součástí Centra pro kardiovaskulární péči. To patří do portfolia superspecializovaných center společnosti Neuron Medical, která provozuje nejen Centrum kardiovaskulární péče, ale i centrum neurologické, rehabilitační a sportovní. Toto portfolium nadále rozšiřujeme.
Naše centra zdravotní péče
© 2023 Neuron Medical s.r.o.
crosschevron-down