Od září u nás budou probíhat setkání EDUKAČNĚ TERAPEUTICKÉ SKUPINY, která se zaměřují na podporu pro ZVLÁDÁNÍ NEZDRAVÉHO VZTAHU K JÍDLU. Přidej se k nám! Přihlásit se můžete na e-mailu nutricniporadna@neuronmedical.cz.

Objednejte se online
Objednejte se online
INFORMACE

Ceník

350 Kč
Měření tělesného složení s interpretací výsledků
300 Kč
Nutriční konzultace on-line
25 minut
450 Kč
Individuální konzultace s nutričním terapeutem
50 minut
800 Kč
Individuální konzultace s nutričním terapeutem
3 690 Kč
Individuální tříměsíční program
800 Kč
Konzultace jídelníčku s interpretací výsledků měření
V rámci individuálního tříměsíčního programu můžete v případě zájmu zaměnit jednu konzultaci u nutričního terapeuta za konzultaci s psychologem.
25 minut
450 Kč
Individuální konzultace s psychologem
50 minut
900 Kč
Individuální konzultace s psychologem
Psychologická diagnostika
900 Kč
Uvedená cena je sazba za hodinové vyšetření, které dle zakázky trvá od 3 do 6 hodin včetně vypracování posudku.
5 návštěv u psychologa
3 990 Kč
Cenově zvýhodněný program zahrnuje 5 osobních návštěv psychologa zaměřený na redukci hmotnosti. Intenzivní spolupráce nabízí hlubší porozumění vlastním emocím, chování souvisejícího s jídlem, hledání příčin problému s redukcí. Dlouhodobější spolupráce nabízí prostor i pro nácvik strategii vyrovnávání se se stresem, relaxací či jednoduchých postupů k uvolnění napětí. Konkrétní náplň konzultací se řídí potřebami klienta. Program je ideální pro klienty, kteří nechtějí být na své problémy sami, v rámci redukce chtějí podporu, motivaci, chtějí ve svém životě něco změnit, nebo si jen lépe porozumět.

EEG Biofeedback

Jednorázově

60-80 minut
1 250 Kč
Vstupní konzultace + úvodní diagnostika a trénink
45-60 min
600 Kč
EEG Biofeedback: dospělý
45 min
500 Kč
EEG Biofeedback – dítě, student, senior

Permanentka

45-60 min
5 400 Kč
EEG Biofeedback: dospělý (10 tréninků)
45 min
4 500Kč
EEG Biofeedback – dítě, student, senior (10 tréninků)

Popis služby:

Vstupní konzultace je důležitá pro nastavení tréninku na míru klientovi. Očekávejte, že s Vámi bude veden rozhovor, abychom se společně dobrali doporučení tréninku, který Vám bude šitý na míru. Pokud již navštěvujete nějakého specialistu a máte od něj zprávy z vyšetření (například z pedagogicko-psychologické poradny, psychologické vyšetření atp.), budeme rádi, pokud ho přinesete s sebou. Po rozhovoru už se vrhneme na praktickou část, kdy si vyzkoušíte, jak bude další trénink probíhat.

Trénink EEG Biofeedback probíhá tak, že si klient sedne do pohodlného křesla a personál mu zapne předem domluvený trénink. Většinou má před sebou monitor, na kterém je puštěna nějaká hra, film anebo animace. Na hlavě a uších máte umístěné elektrody a po celou dobu tréninku (pokud není v terénu), sedíte. Pomocí okamžité zpětné vazby, kterou zprostředkovávají elektrody, přístroj NEXUS a software BioTrace, monitorujeme činnost Vašeho mozku. Tréninkem je posilována “správná” činnost mozku, které chceme dosáhnout, ať už je to větší schopnost relaxace, redukce stresu anebo naopak zlepšení pozornosti. Průběh tréninků je neustále vyhodnocován a plán upravován dle aktuálních potřeb.

Objednejte se online v pohodlí
na diagnostiku

Kontakt

Kontaktujte nás

Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi

Centrum nutriční péče je součástí Centra pro kardiovaskulární péči. To patří do portfolia superspecializovaných center společnosti Neuron Medical, která provozuje nejen Centrum kardiovaskulární péče, ale i centrum neurologické, rehabilitační a sportovní. Toto portfolium nadále rozšiřujeme.
Naše centra zdravotní péče
© 2024 Neuron Medical s.r.o.
crosschevron-down