Od září u nás budou probíhat setkání EDUKAČNĚ TERAPEUTICKÉ SKUPINY, která se zaměřují na podporu pro ZVLÁDÁNÍ NEZDRAVÉHO VZTAHU K JÍDLU. Přidej se k nám! Přihlásit se můžete na e-mailu nutricniporadna@neuronmedical.cz.

Objednejte se online
Objednejte se online

Nutriční terapie

Chcete svému tělu dodávat dostatek živin a zároveň mít z jídla radost? Nebaví vás zaručené diety s následným jojo efektem, chcete zhubnout trvale a neutrácet peníze za produkty na podporu hubnutí? Nevyznáte se v četných výživových doporučení, máte problematický vztah k jídlu nebo se potýkáte s poruchou příjmu potravy?
informace
V rámci našich brněnských Center nutriční péče nabízíme spolupráci s nutričními terapeutkami, které vám vysvětlí zásady vyváženého stravování a zdravého životního stylu a doporučí změny ve vašem stávajícím jídelníčku. Podpoří vás na cestě ke zdravému vztahu k jídlu vedoucí v případě potřeby k úpravě hmotnosti či zlepšení zdravotního stavu. Cílem je společné nalezení kompromisu na cestě ke zdravému tělu.
Redukce hmotnosti
Zabýváme se konzervativní léčbou obezity, přípravou na bariatrickou operaci, ale i redukcí hmotnosti ať už ze zdravotních či estetických důvodů. Osvojíte si zásady zdravého stravování a životního stylu, budeme vás podporovat a provázet na cestě za změnou. Poradíme se skladbou jídelníčku a vhodnou pohybovou aktivitou. Hledáme kompromisy ve stávajícím jídelníčku a nezakazujeme, co máte rádi.
Zdravotní problémy
Specializujeme se na klienty s kardiologickými problémy, máme zkušenosti s pacienty s diabetem a dalšími přidruženými nemocemi.
Poruchy příjmu potravy
Pomáháme s nastavením režimu a provázíme na cestě k uzdravení. Nabízíme komplexní léčbu v úzké spolupráci s psychologem, lékaři či fyzioterapeuty.
Specifické potřeby
Každé doporučení je na míru konkrétním potřebám klienta. Máme zkušenosti s klienty trpícími intolerancí na některé složky potravin i alergiemi. Nedáváme obecná doporučení, ale společně tvoříme cílené strategie a přístup.
Monitorace
Využíváme speciálně vyvinuté aplikace pro zaznamenávání stravy, pohybu a dalších parametrů (jako hodnoty glykemie, krevního tlaku, délky spánku atd.) s možností úzkého kontaktu s našimi terapeuty a rychlou zpětnou vazbou našim klientům.

Oberisk

Jsme součástí sítě ověřených center zabývajících se snížením hmotnosti a rizik spojených s nadváhou či obezitou. Všechna centra mají garanci obezitologa a nabízí možnost spolupráce s ním.
Oberisk
odborníci

Náš tým odborníků

Mgr. Hana Ulrychová

nutriční terapeutka

Mgr. Lenka Lokvencová

nutriční terapeutka

Mgr. Karin Viktorinová

nutriční terapeutka

Bc. Karolína Beranová

nutriční terapeutka

Ing. Veronika Benešovská

Specialistka na sportovní výživu

Objednejte se online v pohodlí
na diagnostiku

Kontakt

Kontaktujte nás

Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi

Centrum nutriční péče je součástí Centra pro kardiovaskulární péči. To patří do portfolia superspecializovaných center společnosti Neuron Medical, která provozuje nejen Centrum kardiovaskulární péče, ale i centrum neurologické, rehabilitační a sportovní. Toto portfolium nadále rozšiřujeme.
Naše centra zdravotní péče
© 2024 Neuron Medical s.r.o.
crosschevron-down