UŽITEČNÉ TIPY A RADY? SLEDUJTE CENTRUM NUTRIČNÍ PÉČE NA FACEBOOKU!

Objednejte se online
Objednejte se online

Nutriční terapie

Chcete svému tělu dodávat dostatek živin a zároveň mít z jídla radost? Nebaví vás zaručené diety s následným jojo efektem a chcete zhubnout trvale? Nechcete utrácet peníze za produkty na podporu hubnutí?
informace
V rámci našeho brněnského Centra nutriční péče nabízíme spolupráci s nutričními terapeutkami, které vám vysvětlí zásady vyváženého stravování a zdravého životního stylu a doporučí změny ve vašem stávajícím jídelníčku. Cílem je společné nalezení kompromisu na cestě k redukci hmotnosti, nikoliv zákaz vašich oblíbených pokrmů.
Redukce hmotnosti
Zabýváme se konzervativní léčbou obezity, ale i redukcí hmotnosti ať už ze zdravotních či estetických důvodů. Osvojíte si zásady zdravého stravování a životního stylu, budeme vás podporovat a provázet na cestě za změnou. Poradíme se skladbou jídelníčku a vhodnou pohybovou aktivitou. Hledáme kompromisy ve stávajícím jídelníčku a nezakazujeme, co máte rádi.
Zdravotní problémy
Specializujeme se na klienty s kardiologickými problémy, máme zkušenosti s pacienty s diabetem a dalšími přidruženými nemocemi.
Specifické potřeby
Každé doporučení je na míru konkrétním potřebám klienta. Máme zkušenosti s klienty trpícími intolerancí na některé složky potravin i alergiemi. Nedáváme obecná doporučení, ale společně tvoříme cílené strategie a přístup.

Oberisk

Jsme součástí sítě ověřených center zabývajících se snížením hmotnosti a rizik spojených s nadváhou či obezitou.
Oberisk
odborníci

Náš tým odborníků

Mgr. Hana Ulrychová

nutriční terapeutka

Mgr. Lenka Lokvencová

nutriční terapeutka

Objednejte se online v pohodlí
na diagnostiku

Kontakt

Kontaktujte nás

Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi

Centrum nutriční péče je součástí Centra pro kardiovaskulární péči. To patří do portfolia superspecializovaných center společnosti Neuron Medical, která provozuje nejen Centrum kardiovaskulární péče, ale i centrum neurologické, rehabilitační a sportovní. Toto portfolium nadále rozšiřujeme.
Naše centra zdravotní péče
© 2023 Neuron Medical s.r.o.
crosschevron-down