Od září u nás budou probíhat setkání EDUKAČNĚ TERAPEUTICKÉ SKUPINY, která se zaměřují na podporu pro ZVLÁDÁNÍ NEZDRAVÉHO VZTAHU K JÍDLU. Přidej se k nám! Přihlásit se můžete na e-mailu nutricniporadna@neuronmedical.cz.

Objednejte se online
Objednejte se online

Oberisk

Oberisk je ideální pro klienty, kteří se léčí s obezitou, chtějí intenzivnější péči, než v rámci klinické nutriční terapie a také možnost okamžité zpětné vazby. Cílem je klienta naučit přemýšlet o výživě samostatně, osvojit si základy vyváženého stravování a zdravého životního stylu. Neposkytujeme jídelníčky na míru, ale společnými silami poskládáme režim, který Vám bude vyhovovat a povede k dlouhodobé změně navzdory vnějším vlivům. Na rozdíl od rychlých diet založených na omezování si a odříkání hledáme kompromis. Nepřijdete o požitek z jídla, které máte rádi, ale budete vědět, jak si je i nadále bez výčitek zařadit do jídelníčku, aniž byste ohrozili své dosavadní výsledky.
Oberisk

Ceník

Měření tělesného složení s interpretací výsledků
350 Kč
Zvážení s podrobnou analýzou pomocí přístroje InBody – dozvíte se, která oblast je pro vás problematická a kde máte naopak silné stránky. Nutriční terapeutka vám zároveň zodpoví všechny dotazy a poradí, na které parametry v měření je dobré se zaměřit. Výsledky měření vám vytiskneme, případně i s podrobným komentářem zašleme na e-mail.
Konzultace jídelníčku s interpretací výsledků měření
800 Kč
Jednorázová konzultace, která zahrnuje měření na přístroji InBody, podrobnou interpretaci výsledků nutriční terapeutkou a následný rozbor vašeho dosavadního jídelníčku. Cílem konzultace je mimo jiné zmapovat příčiny možného problému s hubnutím a pomoci mu nalézt optimální změny vedoucí k úspěchu. Konzultace s interpretací je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí nasměrovat a zároveň chtějí vidět svůj pokrok v číslech. Na jednorázovou konzultací můžete v případě zájmu navázat vstupem do tříměsíčního programu, ze kterého vám bude odečtena částka 700 Kč (konzultace se bude počítat jako první návštěva)
Navazující tříměsíční redukční program
1 890 Kč

Tři měsíce utekly, ale chcete i nadále spolupracovat s nutričním terapeutem? Využijte navazujícího programu se 3 konzultacemi,
který pomůže upevnit nastavený režim.

Individuální tříměsíční program
3 690 Kč
Tříměsíční program zahrnuje 5 osobních návštěv. Na začátku spolupráce absolvujete měření pomocí přístroje InBody a následně s vámi nutriční terapeutka podrobně probere výsledky. Poté se společně zaměříte na změny v jídelníčku a životním stylu. Nutriční terapeutka vás provede monitoringem stravy, na dobu programu zapůjčí náramkový krokoměr a bude vám k dispozici i online, takže se na ni můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. Tříměsíční program je ideální pro klienty, kteří potřebují podporu a průvodce změnami, které je v rámci změn v jídelníčku a životním stylu čekají. Je ideálním řešením pro klienty, kteří v minulosti zkoušeli různé diety, ale bez efektu, mají problém s motivací, nebo se prostě jen chtějí dozvědět co nejvíce informací o sobě i o možnostech redukce hmotnosti.
V rámci individuálního tříměsíčního programu můžete v případě zájmu zaměnit jednu konzultaci u nutričního terapeuta za konzultaci s psychologem.
Konzultace s psychologem
900 Kč
Jednorázová konzultace, kde budete společně mapovat příčiny problémů s hubnutím. Konzultace je zcela zaměřená dle potřeb klienta, může pomoci s nalezením motivace, rozhodováním nebo ujasněním si priorit. Jednorázová konzultace je dobrým startem pro každého, kdo si není jistý příčinou svých problémů, nebo naopak je, ale prozatím se pevně nerozhodl řešit je s odborníkem. Po jednorázové konzultaci máte možnost vstoupit do tříměsíčního programu, v takovém případě z jeho částky bude odečteno 800 Kč (konzultace se počítá jako první návštěva) 50 min
5 Konzultací s psychologem
3 990 Kč

Cenově zvýhodněný program zahrnuje 5 osobních návštěv psychologa. Intenzivní spolupráce nabízí hlubší porozumění vlastním emocím, chování souvisejícího s jídlem, hledání příčin problému s redukcí. Dlouhodobější spolupráce nabízí prostor i pro nácvik strategii vyrovnávání se se stresem, relaxací či jednoduchých postupů k uvolnění napětí. Konkrétní náplň konzultací se řídí potřebami klienta. Program je ideální pro klienty, kteří nechtějí být na své problémy sami, v rámci redukce chtějí podporu, motivaci, chtějí ve svém životě něco změnit, nebo si jen lépe porozumět.

Objednejte se online v pohodlí
na diagnostiku

Kontakt

Kontaktujte nás

Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi

Centrum nutriční péče je součástí Centra pro kardiovaskulární péči. To patří do portfolia superspecializovaných center společnosti Neuron Medical, která provozuje nejen Centrum kardiovaskulární péče, ale i centrum neurologické, rehabilitační a sportovní. Toto portfolium nadále rozšiřujeme.
Naše centra zdravotní péče
© 2024 Neuron Medical s.r.o.
crosschevron-down